Gizlilik Sözleşmesi

Kibriseleman.com iş arama ve eleman bulma platformudur, gizliliğe son derece önem verir. Platform üzerine girilen tüm veriler itina ile saklanmaktadır, Yine de bilgilerinizin güvenliği ile ilgili tereddütünüz varsa bu Platformu kullanmamayı tercih edebilirsiniz

Bu Platforma girdiğiniz tüm bilgiler halka açık olabilir. Normal şartlar altında sadece kurumlar görebilir bilgilerinizi. Yinede arama motorları tarafından taranabilir veya listelenebilir. İstediğiniz an üyeliğinizi veya bilgilerinizi veritabanından silebilirsiniz.Hesabınıza erişemediğiniz durumlarda da iletişime geçmeniz durumunda bilgileriniz derhal silinecektir.

Bilgileriniz Platformdan silinmesine rağmen arama motorları önbelleğinde aylarca durabilir veya silinmeyebilir.Webde robotlarla tarama yapan ve içerikleri kaydeden şirketler/siteler dataları hiçbir zaman silmeyebilir.

Bu Platforma yazacağınız tüm veriler mahremiyet seviyesinin halka açık olduğu bilgiler olmalıdır. Platforma giriş çıkışta kullanacagınız şifrelerin sorumluluğu size aittir. Bu şifrelerin başka şahıslartarafından kullanılması sonucu oluşabilecek tüm sorunlardan kullanıcılar mesuldur.

Platforma gireceğiniz mail adresi, telefon numarası gibi iletişim bilgileri iş ortaklarımızlareklam kampanyaları ve duyurular gibi ticari konularda paylaşılabilir.

Gizlilik Konusunda tereddütünüz olduğu konu veya konular olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Platformu kullanan tüm kullanıcılar bu prensipleri kabul eder.

Kibriseleman.com, Gizlilik Prensipleri üzerinde haber vermeden değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bütün bu gizlilik prensiplerinin yanı sıra bilmenizi isteriz ki gizliliğe son derece önem veriyoruz.

İş İlanı Ara