Kıbrıs'ın en büyük &
Güncel iş ilanları platformu

KURUMSAL ÜYELİK PLANLARI

img

En uygun elemanı Bulmak için

kibriseleman.com platformu üzerindeki tüm kayıtlar doğrulanmıştır, sahte hesaplara karşı tek tek kontroller yapılmaktadır. Ayrıca tüm kullanıcıların iletişim bilgileri teyit edilmiştir.

Sistemimiz son derece güvenilir ve hızlıdır, sade ve hataya mahal vermeyen tasarımı ile elemanların aradığı işi kolay bulması ve şirketlerin eleman seçimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

kibriseleman.com ilan ve cvlerin güncelliğinden emin olmak için, hergün rutin kontroller yapmaktadır. Veritabanın tam anlamıyla mükemmel olması için sürekli çalışmalar yapmaktadır.

Kullanıcı Yorumları

Kıbrıs'a özel bir insan kaynakları sitesine ihtiyacımız vardı, kullanıcı dostu ve insan kaynakları için en önemli araç

Personel işe alım süreçlerimizde oldukça faydalı bir site, münhal yayınlamak yerine aradığımız personeli kolayca bulabiliyoruz, tüm ekibe teşekkürler.

Otelcilik mezunu ağırlıklı arayışlarımızı çok iyi karşılayan bir site, aynı zamanda yarı zamanlı çalışmalar içinde kolayla personel bulabiliyoruz münhale gerek kalmadan.

Sezonluk ve tam zamanlı personel için çok ideal bir site, kullanımı çok rahat ve tüm içerikler güncel, aradığımızı rahatça buluyoruz.

Kullanıcı dostu tasarımı ile rahatça ve çok kısa sürede aradığımız personelleri bulabiliyoruz, tüm Lefkoşadan yüzlerce başvuru geliyor aynı gün içinde, bu yüzden her zaman sizinleyiz.

Aradığımız personeli çok kısa zamanda bulmamıza yardımcı olan müthiş bir site, eskiden gazetelere ilan verirdik, şimdi bir kaç günde yüzlerce kişiye ulaşabiliyoruz. Emeğinize sağlık.

Kıbrıs'ta istediğimiz şehirde, aradığımız özelliklerde personelleri çok rahatça bulabildik. Gerek beyaz yaka gerekse mavi yaka pozisyonlarındaki büyük kullanıcı kitlesi ile işe alımlarımızda bize büyük kolaylık sağlıyor.

Kıbrıs'ta böyle projeler olduğunu görmek mutluluk verici, özel arama imkanı ile tam aradığımı personelleri bulabildik, hemde havacılık gibi özel bir alanda, daima birlikteyiz.

İş İlanı Ara