Yardım

Başvurduğunuz iş ilanına göre değişkenlik gösterebilir, bazı kurumlar aynı gün dönüş yapmakta bazıları ise açık pozisyon için cv nizi saklamakta ve günü geldiğinde iletişime geçmektedir.
Üyelik ve sistem üzerindeki tüm soru ve sorunlarınız için destek@kibriseleman.com mail adresinden bize ulasabilirsiniz.
CV bilgilerinizi başvurduğunuz iş ilanını inceleyen kurumlar veya CV nizi ilgili sonuçlarda görerek manuel olarak inceleyebilirler.
Çok Basit ! Üye girişi yaptıktan sonra ilk karşılandığınız ekranda CV bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz
Soldaki menude "Özgeçmişimi Güncelle " alanı altında da tüm bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz,
düzenlemeniz bittikten sonra "Özgeçmişimi Göster" butonundan inceleme yapabilirsiniz.
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst menuden adınızın bulundugu alana tıklayın, Buradan Hesap Ayarları Sekmesine giriş saglayın, sağdaki menude Hesabımı Sil sekmesi altından hesabınızı kalıcı olarak kapatabilirsiniz.
Öncelikle şifrenizi yanlış girmediğinizden emin olun, büyük küçük harf, boşluk bırakma gibi hatalardan ötürü giremiyor olabilirsiniz, bunlara rağmen giriş yapamıyorsanız hesabınız askıya alınmış olabilir, böyle bir durumda destek@kibriseleman.com adresine mail atınız.
Parola Sıfırla Seçeneğini kullanarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz, şifrenizi sıfırlamanız için üyelik açarken kullandığınız telefonun yanınızda olması gerekiyor, telefon numaranızı değiştirdiyseniz destek@kibriseleman.com adresine mail atınız.
Hesabınıza giriş yaptığınızda sağ üst menude isminizin üzerine tıklayın, Şifre Değiştir Sekmesi altında düzenlemenizi yapabilirsiniz.
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst menuden adınızın bulundugu alana tıklayın,Buradan Hesap Ayarları Sekmesine giriş saglayın, sağdaki menude Başvuru İptali sekmesi altından istediginiz iptalleri sağlayabilirsiniz, tümünü iptal etmeniz de mümkündür
İş İlanı Ara