Kullanım Şartları

Kibriseleman.com şahıs veya kurumlara hiçbir konuda taahhüt vermeyen, ilan listeleme platformudur.


Platforma gireceğiniz tüm verilerin kibrisleman.com tarafından ticari olarak kullanılacagını kabul etmiş sayılırsınız, aksi halde platformu kullanmayınız.


Site halka açıktır, girilen tüm bilgiler halka açıktır, hangi şirketlerle hangi doğrultuda paylaşılacağı konusunda kullanıcılar söz sahibi değildir. Platformdaki bilgilerinizi istediğiniz zaman silebilirsiniz.


Bireysel ve kurumsal üyelikleriniz sebep göstermeksinizin silinebilir, hesabınız askıya alınabilir veya bir daha sisteme kaydınız kabul edilmeyebilir.


Platform üzerine kaydedilen tüm bilgilerden kayıt eden şahıs/kurumlar sorumludur,logo ve tescilli markaların kullanımından doğabilecek sorunlarda platform sorumluluk kabul etmez.


Bu platform üzerindeki bilgileri izin almaksızın kopyalamak yasaktır.Yasalara aykırı kullanımında her türlü bilgi resmi makamlarla paylaşılır.


Bu platform sadece iyi niyet çerçevesinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Tüm kullanıcılar bu kuralları kabul eder, platformu kullanmak istemeyen kullanıcılar web tarayıcısının sağ üst köşesinde bulunan kapat tuşuna basmalıdır.

İş İlanı Ara